DOLAR 16,7656 0.32%
EURO 17,4851 -0.34%
ALTIN 972,970,32
BITCOIN 3252962,57%
Kahramanmaraş
22°

AÇIK

03:29

İMSAK'A KALAN SÜRE

X
U19 Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu açıklandı
  • Maraş Postası
  • Genel
  • U19 Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu açıklandı
24 okunma

U19 Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu açıklandı

ABONE OL
Eylül 7, 2022 14:21
U19 Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu açıklandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
f71ca8f745304995a076dc048093eb49
U19 Milli Takımımızın 21-27 Eylül 2022 tarihleri arasında Bulgaristan’da oynayacağı UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçları aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular, 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 18.00’de Erzurum Sway Hotel’de toplanacak.

U19 Milli Takımımız, UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçları öncesi 11-19 Eylül tarihleri arasında Erzurum’da hazırlık kampı yapacak ve 19 Eylül Pazartesi günü belirlenecek 20 kişilik nihai kadrosu ile maçların oynanacağı Bulgaristan’a gidecek.

U19 Milli Takımımızın UEFA U19 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu maçları aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Mehmet Erdoğan (Arabam.com Konyaspor), Jankat Yılmaz (Galatasaray A.Ş.), Kaan Çinkaya (MKE Ankaragücü)

Defans: Yaşar Kavas (1922 Konyaspor), İlker Akar (Altınordu), Şahin Dik (Bitexen Giresunspor), Umut Erdem (Galatasaray A.Ş.), Emir Ortakaya (Göztepe A.Ş.), Bartu Kırtaş (İstanbulspor A.Ş.), Ayberk Karapo (Manisa Futbol Kulübü), Muhlis Dağaşan (PSV Eindhoven), Ali Şahin Yılmaz (Trabzonspor A.Ş.), Emir Tintiş (Vavacars Fatih Karagümrük)

Orta Saha: Furkan Yöntem (Altınordu), Sami Satılmış (Altınordu), Tugay Güner (Altınordu), Atakan Dama (Ankara Demirspor), Mehmet Ali Büyüksayar (Arabam.com Konyaspor), Burak İnce (Arminia Bielefeld), Âdem Metin Türk (Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor), Yiğit Kerem (Bergama Belediyespor), Başar Önal (De Graafschap), Bora Aydınlık (Fenerbahçe A.Ş.), Hamza Yiğit Akman (Galatasaray A.Ş.), Diren Dağdeviren (TSG 1899 Hoffenheim), Emirhan İlkhan (Torino FC), Muhammed Mustafa Pınarcı (Trabzonspor A.Ş.)

Forvet: Ahmet Karademir (Arabam.com Konyaspor), Semih Kılıçsoy (Beşiktaş A.Ş.), Habib Biçer (Bitexen Sapanca Gençlikspor), Safa Yıldırım (Hertha BSC Berlin)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Ali Nadir Başkan

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stad / Şehir

21.09.2022 – 13.00

Türkiye

Lüksemburg

Albena 1 Stadyumu – Albena

21.09.2022 – 17.00

Azerbaycan

Bulgaristan

Albena 1 Stadyumu – Albena

24.09.2022 – 13.00

Türkiye

Azerbaycan

Albena 1 Stadyumu – Albena

24.09.2022 – 17.00

Bulgaristan

Lüksemburg

Albena 1 Stadyumu – Albena

27.09.2022 – 17.00

Bulgaristan

Türkiye

Spartak Stadyumu – Varna

27.09.2022 – 17.00

Lüksemburg

Azerbaycan

Albena 1 Stadyumu – Albena

aedf4f9536a744eabf0efaffdd2d45e4 t

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.